Riitta JOUPPILA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Kansallinen Kokoomus (Finsko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro práva žen
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko

Náhradnice 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele