Inga-Britt JOHANSSON : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Švédsko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pro rybolov
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradnice 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pro rozpočty