Luigi CALIGARIS : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Člen
  • 05-07-1995 / 31-01-1997 : Skupina Unie pro Evropu - Člen
  • 01-02-1997 / 18-02-1997 : Nezařazení poslanci
  • 19-02-1997 / 19-07-1999 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itálie)

Místopředseda 

  • 13-11-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN, jihovýchodní Asie a Korejskou republikou
  • 16-01-1997 / 02-10-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 06-10-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta
  • 20-10-1997 / 13-11-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta

Náhradník 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro podání
  • 18-09-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku