Erich FARTHOFER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Rakousko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Polsko
  • 16-02-1996 / 10-11-1996 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Česká republika

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro regionální politiku