Livio FILIPPI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 29-11-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 24-03-1999 : Patto Segni (Itálie)
  • 25-03-1999 / 19-07-1999 : I Democratici (Itálie)

Místopředseda 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rumunsko

Náhradník 

  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 12-07-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Dočasný výbor pověřený sledováním kroků přijatých v rámci doporučení týkajících se BSE (bovinní spongiformní encefalopatie)