Pierluigi CASTAGNETTI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partito popolare italiano (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ a státy Perského zálivu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ a státy Perského zálivu
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci

Náhradník 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou