Karin FALKMER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Moderata samlingspartiet (Švédsko)

Místopředsedkyně 

  • 20-03-1995 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 16-03-1995 / 19-03-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegace pro vztahy s Japonskem

Náhradnice 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 05-04-1995 / 08-10-1995 : Podvýbor pro měnové věci