Reynoldh FURUSTRAND : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Švédsko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 16-03-1995 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Výbor pro kontrolu rozpočtu