Ernesto CACCAVALE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Člen
  • 05-07-1995 / 13-07-1998 : Skupina Unie pro Evropu - Člen
  • 14-07-1998 / 19-07-1999 : Skupina Unie pro Evropu - Místopředseda

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itálie)

Místopředseda 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 11-09-1994 : Podvýbor pro lidská práva
  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro lidská práva
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Náhradník 

  • 23-09-1994 / 28-08-1995 : Výbor pro regionální politiku
  • 15-02-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 28-08-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 19-10-1995 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Lotyšskem
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Lotyšsko