Leoluca ORLANDO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Zelená skupina v Evropském parlamentu - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : La Rete movimento democratico (Itálie)

Místopředseda 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 21-10-1998 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 23-11-1995 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 22-09-1994 / 15-01-1997 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení
  • 11-01-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 14-10-1997 / 20-10-1998 : Delegace pro vztahy s Palestinskou legislativní radou
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zeměmi Maghrebu a Arabskou maghrebskou unií