Ombretta COLLI : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Členka
  • 05-07-1995 / 14-06-1998 : Skupina Unie pro Evropu - Členka
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itálie)

Místopředsedkyně 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rumunsko

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 26-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi střední Ameriky a Mexikem
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rumunsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci

Náhradnice 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Výbor pro regionální politiku
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Litvou
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Litva
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro podání