Wolfgang NUßBAUMER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Rakousko)

Poslanci 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem, Islandem a Norskem
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegace pro vztahy se Švýcarskem, Islandem a Norskem

Náhradník 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity