Hervé FABRE-AUBRESPY : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 28-08-1994 : Skupina Evropa národů (koordinační skupina) - Člen
  • 29-08-1994 / 10-11-1996 : Skupina Evropa národů (koordinační skupina) - Tajemník předsednictva
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Nezařazení poslanci
  • 13-01-1997 / 12-05-1997 : Skupina Nezávislí pro Evropu národů - Tajemník předsednictva
  • 13-05-1997 / 19-07-1999 : Skupina Nezávislí pro Evropu národů - Místopředseda

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Majorité pour l'autre Europe (Francie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro rozpočty
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskem
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskem
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Rumunsko
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se Zakavkazskými republikami Arménií, Ázerbajdžánem a Gruzií
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozpočty
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se zakavkazskými republikami Arménií, Ázerbajdžánem a Gruzií
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy se zakavkazskými republikami Arménií, Ázerbajdžánem a Gruzií

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 26-01-1996 / 17-07-1996 : Dočasná expertní skupina pro systém komunitárního tranzitu
  • 05-06-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Dočasná expertní skupina pro systém komunitárního tranzitu
  • 16-01-1997 / 19-09-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 16-01-1997 / 17-06-1998 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 19-11-1998 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 03-04-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se Slovinskem
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 14-05-1998 / 03-05-1999 : Výbor pro výzkum, technologický rozvoj a energii
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovinsko