Lis JENSEN : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : Skupina Evropa národů (koordinační skupina) - Členka
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : Nezařazení poslanci
  • 13-01-1997 / 19-07-1999 : Skupina Nezávislí pro Evropu národů - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Folkebevægelsen mod EU (Dánsko)

Místopředsedkyně 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Bulharsko

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Bulharskem a Rumunskem
  • 11-10-1995 / 12-10-1995 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Bulharsko
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Bulharsko

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 14-05-1996 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 30-09-1994 / 19-07-1995 : Dočasný výbor pro zaměstnanost
  • 06-05-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky