Antoinette FOUQUE : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 30-11-1994 : Skupina evropské radikální aliance - Členka
  • 01-12-1994 / 16-07-1996 : Skupina evropské radikální aliance - Členka předsednictva
  • 17-07-1996 / 19-07-1999 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Energie Radicale (Francie)

Místopředsedkyně 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro práva žen
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro práva žen

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Výbor pro práva žen
  • 21-07-1994 / 15-07-1996 : Výbor pro občanské svobody a vnitřní věci
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci (SAARC)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Asie a jihoasijského sdružení pro regionální spolupráci (SAARC)
  • 11-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro lidská práva

Náhradnice 

  • 21-07-1994 / 15-07-1996 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 18-07-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta