Daniel FÉRET : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front National (Belgie)

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovenská republika
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Lotyšskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro práva žen
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Lotyšsko

Náhradník 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 01-12-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro kontrolu rozpočtu