Luigi Andrea FLORIO : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Skupina Forza Europa - Člen
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Skupina Unie pro Evropu - Člen
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Skupina Unie pro Evropu - Pokladník
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Skupina Unie pro Evropu - Člen
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itálie)

Místopředseda 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Izraelem

Poslanci 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegace pro vztahy s Estonskem, Lotyšskem a Litvou
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Estonskem, Lotyšskem a Litvou
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegace pro vztahy s Izraelem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro právní věci a občanská práva

Náhradník 

  • 23-09-1994 / 15-02-1995 : Výbor pro rybolov
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 22-01-1997 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání a sdělovací prostředky
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 29-01-1997 / 08-06-1998 : Výbor pro rozpočty
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Výbor pro rozpočty
  • 08-12-1998 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace pro vztahy s Austrálií a Novým Zélandem