Wolfgang JUNG : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 26-04-1996 / 10-11-1996 : Nezařazení poslanci

Národní strany 

  • 26-04-1996 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Rakousko)

Poslanci 

  • 22-05-1996 / 10-11-1996 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 22-05-1996 / 10-11-1996 : Výbor pro jednací řád, ověřování pověřovacích listin a imunity
  • 22-05-1996 / 10-11-1996 : Delegace pro vztahy s Kanadou

Náhradník 

  • 14-05-1996 / 10-11-1996 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova