Alfonso NOVO BELENGUER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 18-09-1996 / 28-01-1997 : Skupina evropské radikální aliance - Člen
  • 29-01-1997 / 07-10-1998 : Skupina evropské radikální aliance - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 18-09-1996 / 07-10-1998 : Coalición Nacionalista (Španělsko)

Poslanci 

  • 20-09-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 20-09-1996 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Výbor pro regionální politiku
  • 14-10-1997 / 07-10-1998 : Delegace pro vztahy se zeměmi jižní Ameriky a MERCOSUR

Náhradník 

  • 19-09-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 23-10-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Výbor pro dopravu a turistiku
  • 16-01-1997 / 07-10-1998 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Malta