Friedhelm FRISCHENSCHLAGER : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Liberales Forum (Rakousko)

Místopředseda 

  • 30-01-1997 / 23-02-1999 : Delegace pro vztahy se Slovinskem
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovinsko

Poslanci 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Podvýbor pro lidská práva
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy se Slovinskem
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegace pro vztahy se Slovinskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro bezpečnost a odzbrojení

Náhradník 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro institucionální věci
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zahraniční věci, bezpečnost a obrannou politiku
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Podvýbor pro lidská práva
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Maďarsko