Jyrki OTILA : 4. volební období 

Politické skupiny 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Kansallinen Kokoomus (Finsko)

Poslanci 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro regionální politiku
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro podání
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro regionální politiku
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegace při Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegace při Výboru pro parlamentní spolupráci EU-Rusko

Náhradník 

  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova