Robert FICO : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 30-04-2003 / 30-04-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Pozorovatel
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Člen

Národní strany 

  • 30-04-2003 / 30-04-2004 : Smer (Slovensko)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Smer (Slovensko)

Poslanci 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro občanská práva a svobody, spravedlnost a vnitřní věci

Pozorovatel 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Výbor pro občanská práva a svobody, spravedlnost a vnitřní věci

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu