Maria del Carmen ORTIZ RIVAS : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 08-03-2004 / 31-03-2004 : Skupina Strany Evropských socialistů - Členka

Národní strany 

  • 08-03-2004 / 31-03-2004 : Partido Socialista Obrero Español (Španělsko)

Poslanci 

  • 11-03-2004 / 31-03-2004 : Rozpočtový výbor
  • 11-03-2004 / 31-03-2004 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou

Náhradnice 

  • 09-03-2004 / 31-03-2004 : Výbor pro hospodářské a měnové věci