Jason AZZOPARDI : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů - Pozorovatel
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů - Člen

Národní strany 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Partit Nazzjonalista (Malta)

Poslanci 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro rybolov
  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro regionální politiku, dopravu a cestovní ruch

Pozorovatel 

  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Výbor pro rybolov
  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Výbor pro regionální politiku, dopravu a cestovní ruch

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu