Christina CHRISTOVA : 6. volební období 

Politické skupiny 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Skupina Aliance liberálů a demokratů pro Evropu - Pozorovatelka
  • 01-01-2007 / 05-06-2007 : Skupina Aliance liberálů a demokratů pro Evropu - Členka

Národní strany 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : National Movement Simeon II (Bulharsko)
  • 01-01-2007 / 05-06-2007 : National Movement Simeon II (Bulharsko)

Poslanci 

  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci
  • 31-01-2007 / 05-06-2007 : Výbor pro zaměstnanost a sociální věci

Pozorovatelka 

  • 29-09-2005 / 31-12-2006 : Výbor pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci

Prezenční listina 
Tyto záznamy o účasti jsou výňatkem ze zápisů z plenárních zasedání 6. volebního období. Informace v nich uvedené jsou poskytovány pouze pro informační účely a týkají se funkčního období poslance v Evropském parlamentu. Jedná se o nezpracované údaje, které nezahrnují opravy z důvodu odůvodněné nepřítomnosti kvůli nemoci, mateřské/otcovské dovolené, povolené činnosti parlamentních delegací atd.