Sorin FRUNZĂVERDE : 6. volební období 

Politické skupiny 

  • 10-12-2007 / 07-01-2008 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů - Člen
  • 08-01-2008 / 04-06-2008 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 10-12-2007 / 07-04-2008 : Partidul Democrat (Rumunsko)
  • 08-04-2008 / 04-06-2008 : Partidul Democrat-Liberal (Rumunsko)

Místopředseda 

  • 10-01-2008 / 04-06-2008 : Podvýbor pro bezpečnost a obranu

Poslanci 

  • 12-12-2007 / 09-01-2008 : Podvýbor pro bezpečnost a obranu
  • 13-12-2007 / 04-06-2008 : Výbor pro zahraniční věci
  • 18-12-2007 / 04-06-2008 : Delegace pro vztahy se zeměmi jihovýchodní Evropy
  • 16-01-2008 / 04-06-2008 : Delegace ve Smíšeném parlamentním výboru EU-Bývalá jugoslávská republika Makedonie

Náhradník 

  • 12-12-2007 / 08-01-2008 : Hospodářský a měnový výbor
  • 18-12-2007 / 08-01-2008 : Delegace pro vztahy s Japonskem
  • 09-01-2008 / 04-06-2008 : Výbor pro rozvoj

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu

Prezenční listina 
Tyto záznamy o účasti jsou výňatkem ze zápisů z plenárních zasedání 6. volebního období. Informace v nich uvedené jsou poskytovány pouze pro informační účely a týkají se funkčního období poslance v Evropském parlamentu. Jedná se o nezpracované údaje, které nezahrnují opravy z důvodu odůvodněné nepřítomnosti kvůli nemoci, mateřské/otcovské dovolené, povolené činnosti parlamentních delegací atd.