André FANTON : 2. volební období 

Politické skupiny 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Skupina evropské demokratické levice - Člen

Národní strany 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Francie)

Poslanci 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegace pro vztahy s Čínskou lidovou republikou
  • 21-01-1987 / 07-04-1987 : Výbor pro zemědělství, rybolov a rozvoj venkova
  • 08-04-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro hospodářské a měnové věci a průmyslovou politiku

Náhradník 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Výbor pro rozpočty
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Výbor pro institucionální věci