Massimo CACCIARI : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 20-07-1999 / 26-05-2000 : Skupina Evropské liberální, demokratické a reformní strany - Člen

Národní strany 

  • 20-07-1999 / 26-05-2000 : I Democratici (Itálie)

Poslanci 

  • 21-07-1999 / 26-05-2000 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 29-09-1999 / 26-05-2000 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovinsko

Náhradník 

  • 21-07-1999 / 26-05-2000 : Výbor pro průmysl, vnější obchod, výzkum, energii

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu