Jens Dyhr OKKING : 5. volební období 

Politické skupiny 

  • 20-07-1999 / 30-06-2002 : Skupina pro Evropu demokracie a rozdílností - Člen
  • 01-07-2002 / 28-02-2003 : Skupina konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice - Člen

Národní strany 

  • 20-07-1999 / 13-10-2002 : JuniBevægelsen (Dánsko)
  • 14-10-2002 / 28-02-2003 : Folkebevægelsen mod EU (Dánsko)

Poslanci 

  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Výbor pro kulturu, mládež, vzdělání, sdělovací prostředky a sport
  • 28-09-1999 / 14-01-2002 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru
  • 28-09-1999 / 14-01-2002 : Delegace při výborech pro parlamentní spolupráci pro vztahy s Ukrajinou, Běloruskem a Moldavskem
  • 17-01-2002 / 28-02-2003 : Petiční výbor
  • 07-02-2002 / 28-02-2003 : Delegace pro vztahy s Kanadou

Náhradník 

  • 21-07-1999 / 06-03-2000 : Výbor pro zaměstnanosta sociální věci
  • 21-07-1999 / 26-03-2001 : Výbor pro rybolov
  • 29-09-1999 / 14-01-2002 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru EU-Slovenská republika
  • 06-07-2000 / 05-09-2001 : Dočasný výbor pro otázky odposlechového systému Echelon
  • 02-07-2001 / 14-01-2002 : Výbor pro rybolov
  • 10-09-2001 / 14-01-2002 : Výbor pro podání
  • 09-09-2002 / 28-02-2003 : Výbor pro rozpočtovou kontrolu

all-activities 

Příspěvky při rozpravách v plénu 
Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu

Parlamentní otázky 
Otázky k ústnímu zodpovězení s rozpravou může předložit výbor, politická skupina nebo nejméně 5 % všech poslanců Parlamentu. Adresáty jsou další orgány EU. Konference předsedů rozhodne, zda a v jakém pořadí budou otázky zařazeny do konečného návrhu pořadu jednání plenárního zasedání. Článek 128 jednacího řádu