Konstantinos NIKOLAOU : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Skupina socialistů - Člen
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)

Místopředseda 

  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Evropský parlament
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro regionální politiku a regionální plánování