Jacqueline NEBOUT : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 25-04-1983 / 23-07-1984 : Skupina Evropských progresivních demokratů - Členka

Národní strany 

  • 25-04-1983 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francie)

Poslanci 

  • 28-04-1983 / 15-12-1983 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizace ASEAN (AIPO)
  • 28-04-1983 / 23-07-1984 : Výbor pro rozpočty
  • 16-12-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ