Kalliopi NIKOLAOU : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Členka

Národní strany 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)

Poslanci 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Výbor pro hospodářské a měnové věci
  • 21-01-1982 / 16-09-1982 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 17-09-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro rozpočty
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace při smíšeném výboru Evropského parlamentu a Portugalského parlamentu