Aristidis OUZOUNIDIS : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 09-06-1983 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 09-06-1983 / 23-07-1984 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)

Poslanci 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
  • 16-09-1983 / 23-07-1984 : Výbor pro právní záležitosti
  • 16-09-1983 / 23-07-1984 : Výbor pro jednací řád a podání