Kai NYBORG : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropských progresivních demokratů - Místopředseda

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-10-1983 : Fremskridtspartiet (Dánsko)
  • 24-10-1983 / 23-07-1984 : Det konservative folkeparti (Dánsko)

Předseda 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro jednací řád a podání

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro hospodářské a měnové věci