David Lancaster NICOLSON : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 24-03-1980 : Výbor pro hospodářské a měnové věci
  • 25-03-1980 / 22-05-1980 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 21-01-1982 / 06-07-1983 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se Spojenými státy americkými