Heinrich JÜRGENS : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina liberálů a demokratů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Freie Demokratische Partei (Německo)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro zemědělství
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu