Gérard JAQUET : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Parti socialiste (Francie)

Místopředseda 

  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Evropský parlament
  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Předsednictvo Evropského parlamentu
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Evropský parlament
  • 20-01-1982 / 23-07-1984 : Předsednictvo Evropského parlamentu

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 15-10-1981 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
  • 26-09-1979 / 17-09-1981 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 18-09-1981 / 23-07-1984 : Výbor pro politické záležitosti