Stanley P. JOHNSON : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Místopředseda 

  • 20-07-1979 / 23-11-1983 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele

Poslanci 

  • 24-10-1979 / 21-01-1982 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru pro přidružení EHS-Turecko
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro institucionální věci
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace při smíšeném výboru Evropského parlamentu a Portugalského parlamentu
  • 24-11-1983 / 23-07-1984 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele