Sjouke JONKER : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christen Democratisch Appèl (Nizozemsko)

Místopředseda 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro institucionální věci

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy s členskými státy sdružení ASEAN a Meziparlamentní organizace ASEAN (AIPO)