Michel JUNOT : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-06-1981 / 10-11-1982 : Skupina Evropských progresivních demokratů - Člen
  • 11-10-1982 / 12-01-1983 : Skupina Evropských progresivních demokratů - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 19-06-1981 / 12-01-1983 : Défence des intérêts de la France en Europe (Francie)

Poslanci 

  • 01-09-1981 / 12-01-1983 : Výbor pro dopravu
  • 09-03-1982 / 12-01-1983 : Výbor pro institucionální věci