Robert Victor JACKSON : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Skupina evropské demokracie - Člen
  • 09-03-1982 / 10-04-1983 : Skupina evropské demokracie - Člen předsednictva
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro rozpočty
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace při smíšeném výboru Evropského parlamentu a Portugalského parlamentu