Frédéric JALTON : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 07-03-1980 / 14-09-1981 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 07-03-1980 / 14-09-1981 : Parti socialiste (Francie)

Poslanci 

  • 13-10-1980 / 14-09-1981 : Výbor pro mládež, kulturu, vzdělání, informace a sport
  • 09-02-1981 / 14-09-1981 : Výbor pro rozpočty