Marc M.J.A. FISCHBACH : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie) - Člen

Národní strany 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Parti chrétien social (Lucembursko)

Místopředseda 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro právní záležitosti