Eric FORTH : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina evropské demokracie - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 09-07-1981 : Výbor pro rozpočty
  • 10-04-1981 / 20-01-1982 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
  • 10-07-1981 / 24-10-1983 : Výbor pro jednací řád a podání
  • 19-02-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy s Latinskou Amerikou