Assimakis FOTILAS : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 01-01-1981 / 31-08-1981 : Skupina socialistů - Člen
  • 01-09-1981 / 18-10-1981 : Skupina socialistů - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Panellinio Socialistiko Kinima (Řecko)

Poslanci 

  • 09-02-1981 / 01-09-1981 : Výbor pro zemědělství
  • 01-09-1981 / 18-10-1981 : Výbor pro politické záležitosti