Mauro FERRI : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 09-12-1979 : Skupina socialistů - Člen předsednictva
  • 10-12-1979 / 23-07-1984 : Skupina socialistů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Partito socialista democratico italiano (Itálie)

Předseda 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Výbor pro právní záležitosti
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro institucionální věci

Poslanci 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro právní záležitosti
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy s Jugoslávií