Adam FERGUSSON : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 10-04-1983 : Skupina evropské demokracie - Člen
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Skupina evropské demokracie - Člen předsednictva

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Conservative and Unionist Party (Spojené království)

Místopředseda 

  • 22-09-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro politické záležitosti

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 21-09-1982 : Výbor pro politické záležitosti
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi východní Evropy