Tullia CARETTONI ROMAGNOLI : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupina komunistů a spojenců - Členka

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Indipendenti di sinistra (Itálie)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 27-09-1979 : Výbor pro sociální věci a zaměstnanost
  • 28-09-1979 / 20-01-1982 : Výbor pro vnější hospodářské vztahy
  • 10-12-1979 / 08-03-1982 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru pro přidružení EHS-Turecko
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Výbor pro rozvoj a spolupráci