Francis COMBE : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 15-04-1982 : Skupina liberálů a demokratů - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 15-04-1982 : Union pour la France en Europe (Francie)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 15-04-1982 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
  • 13-10-1980 / 15-04-1982 : Výbor pro hospodářské a měnové věci