Mario CAPANNA : 1. volební období 

Politické skupiny 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Skupiny a členové technické koordinace a obhajoby nezávislých - Člen

Národní strany 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia proletaria (Itálie)

Poslanci 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Výbor pro energii a výzkum
  • 24-10-1979 / 21-01-1982 : Delegace při smíšeném parlamentním výboru pro přidružení EHS-Turecko